Opleiding hoogbegaafdenbegeleider - Praktische Informatie
OPLEIDING HOOGBEGAAFDENBEGELEIDER PRAKTISCHE INFORMATIE
Terug naar algemene info opleidingDagen en planning
De opleiding bestaat uit 10 dagen. Deze dagen zijn maandelijks (voor de mensen die de opleiding in Midden-Nederland volgen) of om de maand 2 aaneengesloten dagen (voor de mensen in Noord-Nederland). Zie voor de data en locaties: Planning
Tijden
09.00 - 17.00 uur
Zie voor de data en locaties: Planning
Opleidingsduur
De training wordt gegeven in een tijdspanne van +/-10 maanden en begint in september/oktober 2010.
Tijdsinvestering
De tijdsinvestering van de totale opleiding is ongeveer 265 uur. Dit komt neer op +/- 8 uur per week gedurende 10 maanden. De precieze investering hangt af van de intensiteit waarmee je de opleiding doet en de mate waarin je de stages in je eigen baan kunt uitvoeren.
Certificaat
Op basis van de eindpresentaties wordt het certificaat toegekend. Ook word je bij een positieve beoordeling van je eindpresentatie minimaal 1 jaar vermeld op de website van Novilo als gecertificeerd hoogbegaafdenbegeleider.
Groepsgrootte
min. 6 max. 16 deelnemers
Doel
Na afloop bent u in staat hoogbegaafden effectief individueel, in gezinssituatie of op school te begeleiden zodat ze beter in hun vel zitten en er meer van hun talent in resultaat omgezet wordt.
Doelgroep
Als deelnemer heb je een HBO-denkniveau en een duidelijke affiniteit met hoogbegaafden en onderwijs. Bij voorkeur heb je al interacties met hoogbegaafden gehad.
In de praktijk horen we voornamelijk interesse bij ouders van hoogbegaafden, leerkrachten die extra verdieping zoeken en hulpverleners (psychologen, orthopedagogen, coaches) die specifiek met hoogbegaafden aan de slag willen.
Al veel ervaring of kennis
Indien je al een opleiding rondom hoogbegaafdheid (zoals bijvoorbeeld ECHA) hebt afgerond of aantoonbare ervaring in het begeleiden van hoogbegaafden kom je in aanmerking voor een alternatief traject tegen andere voorwaarden. Je krijgt onder andere een korting op de trainingsfee. Hiervoor wordt van je verwacht dat je een inhoudelijk nuttige inbreng in de trainingen doet vanuit je achtergrond en je ondersteunend opstelt naar andere deelnemers. Als je van mening bent dat je voor dit traject in aanmerking komt, vul dan in het voor-inschrijvingsformulier een onderbouwing van je achtergrond en welke inbreng je hebt.
Investering
Training: € 6.000,00 excl. verblijfskosten
Bij volledige vooruitbetaling slechts € 5.250,00
Als beroepsopleiding is deze opleiding vrijgesteld van BTW
En nu
Klik hier om u in te schrijven
Klik hier voor veelgestelde vragen
Klik hier voor een informatieavond
Praktische Informatie



