This page as PDF

Novilo heeft verschillende scholen begeleid bij het vormgeven van (voltijd) talentonderwijs. Op een aantal scholen heeft Novilo vanaf de start geholpen bij het opzetten van hb-klassen. Andere scholen hadden al een voltijds afdeling en zijn begeleid door Novilo om hun talentonderwijs verder te ontwikkelen.

Op www.scholenvoortalent.nl vind je een overzicht van de scholen die aangeven iets met talentonderwijs in hun programma te hebben.

Novilo werkt intensief samen met de volgende scholen. Deze samenwerking kent verschillende vormen van begeleiding en intensiteit.

Basisonderwijs

3e van der Huchtschool | Soest | www.vanderhucht-valeriaan.nl

7e Montessorischool | Amsterdam | www.7emontessori.nl

8e Montessorischool Zeeburg | Amsterdam | www.8emontessorischool.nl

Algemene Basisschool Middelburg | Middelburg | www.absmiddelburg.nl

AMOS unIQ | Amsterdam | www.amosonderwijs.nl:

Berséba Midden | www.berseba.nl

Berséba Randstad | www.berseba.nl

BS de Driesprong | Geleen | www.bsdedriesprong.nl

CBS De Groene Oase | Maasland | www.degroeneoase.nl

Colon | Zeeland | www.colon.nu

Daltonschool De Meer | Amsterdam | www.daltonschooldemeer.nl

De Arnhorst | Velp | www.de-arnhorst.nl

De Burght | Amsterdam | www.obsburght.nl

De Dukdalf | Almere | www.dukdalf-almere.nl

De Floriant [Unicoz] | Zoetermeer | floriant.unicoz.nl

De Groeiling | Gouda | www.degroeiling.nl

De Odyssee | Amsterdam | www.deodyssee.nl

De Springstok | Amsterdam | www.openbaaronderwijsaandeamstel.nl

De Witte Olifant | Amsterdam | www.witteolifant.nl

Dr. A. Comrieschool | Kruiningen | www.comrieschool.nl

Dr. Rijk Kramerschool | Amsterdam | www.rijkkramer.nl

Het Spectrum | Hoorn | www.hetspectrumhoorn.nl

Immanuelschool | Amsterdam | www.immanuelschool.eu

Johannes Calvijnschool | Leerdam | www.calvijnschoolleerdam.nl

Katholieke Scholenstichting Utrecht [KSU] | Utrecht | www.ksu-utrecht.nl

Leeuwarder Schoolvereniging | Leeuwarden | www.leeuwarderschoolvereniging.nl

Montessorischool ‘t Ronde | Leusden | www.montessorischool.nl

Noordkwartier | Delfzijl:

OBS Anne Frank | Leiden | www.annefrankleiden.nl

OBS Ter Cleeff | Haarlem | www.tercleeff.nl

OcTHO | Tholen | www.octho.nl

Onderwijsgroep Buitengewoon | Venlo | www.ogbuitengewoon.nl

Prof. Dr. H. Kraemerschool | Amsterdam | www.kraemerschool.nl

Pro Rege School | Amsterdam | www.proregeschool.nl

RKBS De Prinsenhof | Noordwijkerhout | www.rkbsprinsenhof.nl

RKBS ‘t Venne | Nieuw Vennep | www.rkbsvenne.nl

Stichting Flore | Heerhugowaard | www.stichtingflore.nl:

Stichting Kindante | Sittard | www.kindante.nl

Stichting Prodas | Asten | www.prodas.nl

St. Josephschool | Leiden | www.josephschool.nl

St. Victor | Noordwijkerhout | www.stvictorschool.nl

Triade ambulante dienst | Eindhoven/Helmond | www.triade-aloysiusstichting.nl

Willibrordschool | Amsterdam-Ijburg | www.willibrordijburg.nl

WSNS Kop van Noord-Holland | www.swvkopvannoordholland.nlOverzicht

Voltijd hb basisonderwijs

Agnietenschool | Elburg | www.agnietenschool.nl

BS Da Vinci | Zoetermeer | www.obs-davinci.nl

BS Passe-Partout | Rotterdam | www.obspassepartout.nl

CBS Het Kompas | Harderwijk | www.cbs-het-kompas.nl

CBS Klaverblad | Leeuwarden | www.cbsklaverblad.nl

CBS Oud Zandbergen | Huis ter Heide | www.cbsoudzandbergen.nl

CJBS De Kloostertuin | Assen | www.dekloostertuin.nl

Da Vinci Berkelland | Borculo | www.davinci-berkelland.nl

De Beekvliet | Velserbroek | www.debeekvliet.nl

De Hazesprong | Nijmegen | www.hazesprong.nl

De Jutter | Noordwijk | www.jutterschool.nl

De Vogelenzang | Spijkenisse | www.obsdevogelenzang.nl

De Vuurvogel | Gouda | www.vuurvogelgouda.nl

Dr. H. Bavinckschool | Dordrecht | www.hbavinckschool.nl

Katholieke Scholenstichting Utrecht [KSU] | Utrecht | www.ksu-utrecht.nl:

OBS Binnen de Veste | Zierikzee | www.binnendeveste.obase.nl

OBS Burgerschool | Dokkum | burgerschool-dokkum.nl

Perspecto | www.onderwijsgroepperspecto.nl:

Sint-Michielscollege | Brasschaat (België) | www.smcbls.be

SOPOH | Hoofddorp | www.sopoh.eu:

Stichting Proles | Duiven | www.stichtingproles.nl:

Voortgezet Onderwijs

Onderstaande lijst is niet compleet. Voor meer info: mail naar info@novilo.nl.

Graaf Huyn College | Sittard | www.ghc.nl

Gomarus | Gorinchem | www.gomarus.nl

Het College | Weert | www.college.nl

Olympus College | Arnhem | www.olympuscollege.nl 

Rijswijks Lyceum | Rijswijk | www.rijswijkslyceum.nl

Utrechts Stedelijk Gymnasium | Utrecht | www.usgym.nl

[Deze pagina is voor het laatst bijgewerkt op 14-12-2016]